Bratislava Lindy Exchange

'Be Crazy, Stay Classy!'
Bratislava, Slovakia
9-11 Oct 2020

Registruj

BLEX


Najväčšia swingová tanečná akcia roka v Bratislave! Príďte a zažite kvalitnú swingovú hudbu od slovenských a českých big bandov hrajúcich originálne dobové aranžmány, ale aj menších nadšených kapiel s energiou, ktorá vás udrží na parkete celú noc. Bratislava svojou polohou v srdci Európy dáva skvelú možnosť získať lacné letenky (alebo pivo) a stretnúť sa na tanečnom parkete s blízkymi kamarátmi, či sa zoznámiť s novými priateľskými ľuďmi z celej Európy.

24+

Hodín

Tancovania na parkete

9+

Hodín

Úžasnej živej hudby

200+

Tanečníkov

Všetci rovnako swingovo naladení

Program


9 október, 2020
Večer
Veľký tanečný večer
Miesto:
Stará Tržnica (Old Market Hall)

Prenesieme sa do 20 - tych až 40 - tych rokov minulého storočia v strednej Európe. Od dvoch unikátnych dobových big bandov si vypočujeme kvalitný americký swing ako aj aranžmány, ktoré sa hrali v tom čase v našich zemepisných šírkach. (Udalosť je súčasťou verejného podujatia Veľký tanečný večer.)

Neskôr
Party
Miesto:
Metropol bar
Špitálska 61

Ešte viac tancovania v Metropol bare

10 október, 2020
Cez deň
Denný program
Miesto: bude oznámené čoskoro

bude oznámené čoskoro

Večer
Party
Miesto: bude oznámené čoskoro

bude oznámené čoskoro

11 Október, 2020
bude oznámené čoskoro
bude oznámené čoskoro
Miesto: bude oznámené čoskoro

bude oznámené čoskoro

Učinkujúci


  • Ondřej Havelka & his Melody Makers

    (CZ)

    Bratislava Hot Serenaders

    (SK)

    ďalší učinkujúci budú pridaní čoskoro

Ondřej Havelka & his Melody Makers
(CZ)
Autentický zvuk, dobová štylizácia a atraktívna show plná nadhľadu a skvelých hudobných výkonov vás prenesie do začiatku do 30. rokov až k raným rokom 40. Repertoár 15-členného orchestra je skutočne pestrý, sweet jazz, hot jazz, od hollywoodskych muzikálov až po vrcholné čísla swingových big-bandov.
Bratislava Hot Serenaders
(SK)
Unikátny orchester, ktorý sa pod vedením trubkára Juraja Bartoša špecializuje na hot-jazzovú hudbu 20. a 30. rokov. Orchester patrí medzi svetovú špičku v autentickej interpretácii jazzovej hudby tohto obdobia, dôkazom sú ocenenia z európskych festivalov, ako aj pozitívne ohlasy a kritiky z celého sveta. Tento popredný slovenský jazzový orchester absolvoval aj koncertné turné v Spojenom kráľovstve. Orchester tvorí pätnásť hudobníkov, dámske vokálne trio Serenaders Sisters a speváci (štýlovo nazývaní “crooneri”) Dodo Kuriľák a Miloš Stančík. Orchester hrá na autentických nástrojoch z 20. rokov, a vystupuje v na mieru ušitých smokingoch a šatách z tohto noblesného obdobia.
ďalší učinkujúci budú pridaní čoskoro
ďalší učinkujúci budú pridaní čoskoro ...

Registrácia


Registrácia bude spustená 24.5. 2020

-----

The registration will be open 24.5. 2020

FAQ


Neprišiel mi spätný mail, čo mám robiť?
Napíšte nám na info@blex.sk Skontrolujeme, kde sa stala chyba a dáme vám všetky potrebné informácie.
Je možné získať hosting?
Naša komunita nie je veľká a miest na hosting teda tiež nemáme mnoho. Najprv sa preto snažíme ubytovať kapely a účinkujúcich. Ak ale nejaké miesta zostanú, včas o nich budeme informovať na sociálnych sieťach.
Neušiel sa mi hosting, kde je vhodné hľadať ubytovanie?
Máme pozitívne ohlasy na hostely https://www.patiohostel.com/ a http://www.hostelblues.sk/ Oba hostely sú v centre, blízko piatkovej aj nedeľnej venue a na električkovej trati priamym spojom k sobotnej party.
Čo obsahuje lístok na piatkový Veľký tanečný večer (len súčasť full passu)?
V rámci full passu dostanete lístok na piatkový big band battle Veľký tanečný večer. Tento lístok zahŕňa miesto pri stole na balkóne a samozrejme, prístup na tanečný parket, kde si môžete dosýtosti užiť oba orchestre.
Môžem ísť na denný program aj ak nemám fullpass?
Pretože priestory, v ktorých podujatie organizujeme majú obmedzenú kapacitu, denný program je len súčasťou full passu a nie je možné ho dokúpiť zvlášť.
Čo robiť, ak som si kúpil lístok a nemôžem sa zúčastniť?
V taktomto prípade odporúčame skúsiť lístok predať. Po predaní lístka je potrebné aby aj osoba, ktorá lístok predáva aj osoba, ktorá lístok kupuje kontaktovali organizátora na mail info@blex.sk. Predať lístok 24 alebo menej hodín pred uskutočnením podujatia z organizačných dôvodov nie je možné.

Kontakt


Nehanbite sa, spýtajte sa na čokoľvek

Email

info@blex.sk

sk_SKSlovak
en_USEnglish sk_SKSlovak