Bratislava Lindy Exchange

'Be Crazy, Stay Classy, Stay Safe!'
Udalosť zrušená

BLEX


Z dôvodu nariadení ÚVZ SR a vlády SR pre zníženie rizika šírenia pandemického vírusu COVID-19 je podujatie zrušené. Všetkých registrovaných budeme čoskoro kontaktovať.
Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na Vás na BLEX 2021!

15+

Hodín

tancovania na parkete

7+

Hodín

živej hudby

200+

Nôh

na tanečnom parkete

Program


9 október, 2020
Večer
Tanečný večer s B H S
Bratislava Hot Serenaders (SK) - Ukážková lekcia - Janči a Klér - 20´s Charleston
Miesto:
Istracentrum
Hradištná 6546, Devínska Nová Ves

Prenesieme sa do 20. až 40. rokov minulého storočia v strednej Európe. Uníkátny dobový big band nám zahrá aranžmány, ktoré sa hrali v tom čase v našich zemepisných šírkach. (Udalosť je súčasťou verejného podujatia Tanečný večer s B H S.)

10 október, 2020
Večer
Party
Swingalia (CZ)
Miesto:
Kamel Klub
Molecova 2, Karlova Ves

Spojenie bratov Galiových a priateľov v energický hudobný počin. Onen swing v názve nevymedzuje repertoir len na hity 30.- 40. rokov, ale vystihuje akýsi šmrnc kapely, ktorá vzdáva hold velikánom nielen swingovéj éry, ale i iným jazzovým štýlom a s osobitým humorom sa nehanbí servírovať ani hity z iných žánrov v novom kabáte. Základný tandem tvoria dvojičky Jan (kontrabas/spev/trombon) a Martin (gitara/spev) Galia, ktorí majú tú česť stretávať sa a hrať s výbornými muzikantmi. Nechajte sa prekvapiť v akej zostave ich uvidíme na Exchange!

11 Október, 2020
Party
Gabo Jonáš Swingtet (SK)
Miesto:
Metropol Bar
Špitálska 61, Staré mesto

Gabo Jonáš Swingtet je kapela, ktorá nachádza inšpiráciu v modernom jazze, ale má v láske i staré swingové štandardy. Sú známi svojou jedinečnosťou a neskutočným hudobným zápalom, ktorý vedia preniesť aj na tanečný parket!

Učinkujúci


  • Gabo Jonáš Swingtet

    (SK)

    Bratislava Hot Serenaders

    (SK)

    ďalší učinkujúci budú pridaní čoskoro

Gabo Jonáš Swingtet
(SK)
Zoskupenie brilantných a medzinárodne uznávaných jazzových hudobníkov okolo klaviristu Gaba Jonáša. Pripravte sa na swingovú jam session, ktorá vás donúti vychutnávať hudbu do posledného tónu. Nestarnúce swingové klasiky, či menej známe melódie v aranžmánoch, ktoré možno ešte ani hudobníci sami nepoznajú nechávajú stoličky prázdne, no parket naplnia rýchlosťou blesku.
Bratislava Hot Serenaders
(SK)
Unikátny orchester, ktorý sa pod vedením trubkára Juraja Bartoša špecializuje na hot-jazzovú hudbu 20. a 30. rokov. Orchester patrí medzi svetovú špičku v autentickej interpretácii jazzovej hudby tohto obdobia, dôkazom sú ocenenia z európskych festivalov, ako aj pozitívne ohlasy a kritiky z celého sveta. Tento popredný slovenský jazzový orchester absolvoval aj koncertné turné v Spojenom kráľovstve. Orchester tvorí pätnásť hudobníkov, dámske vokálne trio Serenaders Sisters a speváci (štýlovo nazývaní “crooneri”) Dodo Kuriľák a Miloš Stančík. Orchester hrá na autentických nástrojoch z 20. rokov, a vystupuje v na mieru ušitých smokingoch a šatách z tohto noblesného obdobia.
ďalší učinkujúci budú pridaní čoskoro
ďalší učinkujúci budú pridaní čoskoro ...

Registrácia


Z dôvodu nariadení ÚVZ SR a vlády SR pre zníženie rizika šírenia pandemického vírusu COVID-19 je podujatie zrušené. Všetkých registrovaných budeme čoskoro kontaktovať. Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na Vás na BLEX 2021!

 
 

Due to the slovak goverment regulations regarding reducing the spread of pandemic virus COVID-19 the event is cancelled. We will contact every registered participant soon. Thank you for your trust and we are looking forward to meet you at BLEX 2021!

FAQ


Neprišiel mi spätný mail, čo mám robiť?
Napíšte nám na info@blex.sk Skontrolujeme, kde sa stala chyba a dáme vám všetky potrebné informácie.
Čo obsahuje lístok na piatkový Tanečný večer s B H S (len súčasť full passu)?
V rámci full passu dostanete lístok na piatkový Tanečný večer s B H S. Tento lístok zahŕňa miesto pri stole na balkóne a samozrejme, prístup na tanečný parket, kde si môžete dosýtosti užiť orchester.
Čo ak sa podujatie kvôli vývoju pandemickej situácie zruší?
Ak sa podujatie zruší z dôvodu nepriaznivého vývoja pandemickej situácie, vrátime 100% každej prijatej platby za lístky.
Budeme tancovať v rúškach?
Bezpečnosť je pre nás na prvom mieste a preto žiadame všetkých účastníkov o rešpektovanie nariadení ÚVZ SR o nosení rúšok v interéri a častej dezinfekcii rúk. Teda áno, tancovať budeme s riadne nasadenými rúškami cez ústa aj nos.
Čo robiť, ak som si kúpil lístok a nemôžem sa zúčastniť?
V taktomto prípade odporúčame skúsiť lístok predať. Po predaní lístka je potrebné aby aj osoba, ktorá lístok predáva aj osoba, ktorá lístok kupuje kontaktovali organizátora na mail info@blex.sk. Predať lístok 24 alebo menej hodín pred uskutočnením podujatia z organizačných dôvodov nie je možné.

Kontakt


Nehanbite sa, spýtajte sa na čokoľvek

Email

info@blex.sk

sk_SKSlovak
en_USEnglish sk_SKSlovak